Domovská stránka / Novinky / Súťaže a olympiády v školskom roku 2019/2020

Súťaže a olympiády v školskom roku 2019/2020

27.9. 2019 Cezpoľný beh žiakov SŠ, Vranov nad Topľou

Družstvo žiakov: Ján Olexa, Patrik Mihalčin, Daniel Makranský – 3. miesto

27.9. 2019 Cezpoľný beh žiačok SŠ, Vranov nad Topľou

Družstvo žiačok: Klára Halasová, Aneta Mitrišinová, Klaudia Kinčovská –

  1. miesto

10.10. 2019 Aerobikový maratón, CVČ Vranov nad Topľou

  1. kategória, mladšie žiačky: Tamara Tuľáková – 2.miesto
  2. kategória, staršie žiačky: Barbora Hrubovská – 1.miesto

Laura Fabiánová – 2.miesto

Barbora Kľučárová – 3. miesto

25.10.2019 Krajské kolo súťaže moderátorov žiakov SŠ, Prešov

Norbert Jakubek , Katarína Gazdová – 2. miesto

29.10.2019 Okresné kolo v  stolnom tenise žiakov SŠ, Gymnázium Vranov nad Topľou

Matúš Bratko, Martin Polák, Martin Kasanický – 2. miesto

6.11.2019 Krajské kolo súťaže: Rozhoduj o Európe – SFP Slovenská spoločnosť pre zahraničnú politiku SFPA, Prešov

Eugénia Ficková – 2. miesto

7.11.2019 Celoslovenské kolo súťaže v písaní esejí na tému: Viem, čím budem a prečo – Agentúra pre vzdelanie a vedu, Bratislava

Norbert Jakubek – 2. miesto

Martina Gajdošová – 3. miesto

14.11. Krajské kolo recitačnej súťaže Horovov Zemplín – Gymnázium Pavla Horova, Michalovce

Norbert Jakubek – poézia, 3. miesto

20.11.2019 Arcidiecézna spevácka súťaž: O Alžbetinu ružu, Košice

Klára Halasová, Miriam Hoľková, duetá – 1. miesto

Miriam Hoľková, sólový spev – 1. miesto

27.11.2019 Arcidiecézna vedomostná  súťaž  z náboženstva – Dedičstvo otcov zachovaj nám, Pane, Prešov

Družstvo:Laura Calková, Terézia Haňová, Michaela Novotná – 1. miesto

6.12. 2019  Arcidiecézna recitačná súťaž … A Slovo bolo u Boha- CSŠ sv. Cyrila a Metoda, Humenné

Klára Halasová – 1. miesto

Katarína Gazdová, próza – 2. miesto

18.12.2019 Okresné kolo streľby zo vzduchovky, CVČ Vranov nad Topľou

Družstvo ml.žiakov–Sebastián Rak, Peter Miškovič, Patrik Venceľ – 1. miesto

Súťaž jednotlivcov: Peter Miškovič– 1.miesto, Patrik Venceľ – 2.miesto,

Družstvo st. žiakov – Terézia Štefanová, Matej Demčák, Jakub Štefaňák – 1. miesto

23.1. 2020 Krajské kolo recitačnej súťaže – Ruské slovo, Prešov

Norbert Jakubek, próza – 1. miesto

24.4. – 25.4.2020 Celoslovenská súťaž Junior Internet (prostredníctvom videokonferencie) AMAVET

Eugénia Ficková – 1. miesto a špeciálna cena: informačno-poznávacia cesta do Bruselu

17.6.2020 Finálové kolo programátorskej súťaže PALMA Junior

Martin Klacik – 4. miesto

20.6. 2020 Celoslovenské kolo recitačnej súťaže Puškinov pamätník (prostredníctvom videonahrávky), Lučenec

Norbert Jakubek – 3. miesto

 
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

 
 

Leave a Comment