Domovská stránka / Modlitby za školy

Modlitby za školy

Rozpis modlitieb za školy – školský rok 2020/2021:

 

Dátum (od – do): Názov školy, školského zariadenia
7.9.2020 – 13.9.2020 Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice
14.9.2020 – 20.9.2020 Materská škola Kráľovnej Pokoja Prešov
21.9.2020 – 27.9.2020 Cirkevná základná škola sv. Michala Michalovce
28.9.2020 – 4.10.2020 Cirkevná základná škola sv. Michala Kendice
5.10.2020 – 11.10.2020 Cirkevná ZŠ s MŠ sv. Faustíny Bardejov – Dlhá Lúka
12.10.2020 – 18.10.2020 Gymnázium sv. Edity Steinovej Košice
19.10.2020 – 25.10.2020 Cirkevná základná škola sv. Demetra Ražňany
26.10.2020 – 1.11.2020 Všetky školy a školské zariadenia Košickej arcidiecézy
2.11.2020 – 8.11.2020 Cirkevná základná škola sv. Jána Pavla II. Hencovce
9.11.2020 – 15.11.2020 Cirkevná základná škola sv. Martina Radatice
16.11.2020 – 22.11.2020 Stredná zdravotnícka škola sv. Alžbety Košice
23.11.2020 – 29.11.2020 Cirkevná základná škola sv. Jána Krstiteľa Sabinov
30.11.2020 – 6.12.2020 Katolícka spojená škola sv. Mikuláša Prešov
7.12.2020 – 13.12.2020 Cirkevná materská škola sv. Márie Goretti Snina
14.12.2020 – 20.12.2020 Základná škola s MŠ sv. Marka Križina Košice – Krásna
21.12.2020 – 10.1.2021 Všetky školy a školské zariadenia Košickej arcidiecézy
11.1.2021 – 17.1.2021 Základná škola sv. Cyrila a Metoda Košice
18.1.2021 – 24.1.2021 Gymnázium sv. Tomáša Akvinského Košice
25.1.2021 – 31.1.2021 Cirkevná spojená škola Bardejov
1.2.2021 – 7.2.2021 Materská škola sv. Márie Goretti Fintice
8.2.2021 – 14.2.2021 Cirkevná materská škola sv. Terezky Michalovce
15.2.2021 – 21.2.2021 Cirkevná spojená škola Vranov nad Topľou
22.2.2021 – 28.2.2021 Všetky školy a školské zariadenia Košickej arcidiecézy
1.3.2021 – 7.3.2021 CZUŠ sv. Mikuláša Prešov
8.3.2021 – 14.3.2021 Gymnázium sv. Moniky Prešov
15.3.2021 – 21.3.2021 Cirkevná spojená škola Humenné
22.3.2021 – 28.3.2021 Centrum voľného času sv. Jána Pavla II. Prešov
29.3.2021 – 11.4.2021 Všetky školy a školské zariadenia Košickej arcidiecézy
12.4.2021 – 18.4.2021 SZŠ Milosrdného Samaritána Svidník
19.4.2021 – 25.4.2021 Cirkevná materská škola sv. Bernadety Košice
26.4.2021 – 2.5.2021 Základná škola s MŠ bl. Zefyrína Bardejov
3.5.2021 – 9.5.2021 Cirkevná spojená škola Moldava nad Bodvou
10.5.2021 – 16.5.2021 Cirkevná materská škola blahoslavenej Imeldy Košice
17.5.2021 – 23.5.2021 Cirkevná spojená škola Snina
24.5.2021 – 30.5.2021 Cirkevná základná škola s MŠ sv. Gorazda Prešov
31.5.2021 – 6.6.2021 Cirkevné centrum voľného času Snina
7.6.2021 – 13.6.2021 Cirkevná ZŠ s MŠ sv. Petra a Pavla Belá nad Cirochou
14.6.2021 – 20.6.2021 Cirkevná materská škola sv. Jakuba Veľký Šariš
21.6.2021 – 27.6.2021 Cirkevná základná škola sv. Petra a Pavla Stropkov