Domovská stránka / Fotoalbum / Dedičstvo Otcov zachovaj nám, Pane

Dedičstvo Otcov zachovaj nám, Pane

Dnes sa v malej dedinke za Prešovom- Kendiciach uskutočnil 19. ročník celoarcidiecéznej súťaže s názvom “Dedičstvo Otcov zachovaj nám, Pane.” Išlo o súťaž zameranú na cirkevné dejiny i súčasnosť našej Cirkvi a uskutočnila sa pod patronátom pomocného košického biskupa Mons. Stanislava Stolárika. Zúčastnili sme sa jej aj my a veru, družstvo z našej školy v zložení Damiána Šandorová (kvarta),Maroš Vida (tercia) a Štefan Ocilka (tercia),nám urobilo obrovskú radosť, keď v konkurencii 14 družstiev z celej Košickej arcidiecézy obsadilo nádherné 2. miesto a s vedúcim Prešovom prehralo až v samotnom finálovom rozstrele o jeden jediný bod. Družstvo pripravoval Mgr. Matúš Haňov. Veľká vďaka za tento výsledok však patrí najviac Bohu, bez ktorého pomoci by to naši žiaci nedokázali a vďaka aj samotným žiakom za predvedený výkon.

 
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

 
 

Leave a Comment