V týchto dňoch sa uskutočnilo v Prešove krajské kolo súťaže v Streľbe zo vzduchovky. Náš okres reprezentovalo práve družstvo starších žiakov z našej školy, ktoré v obvodovom kole súťaže vo Vranove nenašlo premožiteľa a jednoznačne vyhralo. Za mladších za jednotlivcov dievčat nás rovnako reprezentovala aj Sofia Gritersová.

V Prešove sa stretla špička strelcov z celého kraja. Výrazný úspech získala Katka Zeleňáková z IX. A, ktorá vo veľmi ťažkej konkurencii získala krásne tretie miesto. Bola jednoducho dobrá a tak postúpila na celoslovenské kolo súťaže. V kategórii jednotlivcov bude reprezentovať celý Prešovský kraj aj naša Katka.

Blahoželáme Katke k úspechu a celému tímu strelcov za 9. miesto v zložení Katarína Zeleňáková,  Nikola Alžová, Kristián Babinský

ĎAKUJEME za vzornú reprezentáciu našej školy a okresu.

 

vzduch