Domovská stránka / Fotoalbum / Výsledky súťaže DMZ a DPP

Výsledky súťaže DMZ a DPP

Opäť sme obhájili 2 prvenstvá a pridali 2. a 3. miesto v súťaži mladých zdravotníkov nášho okresu

Dňa 27. mája 2014 Územný spolok  SČK vo Vranove nad Topľou  usporiadal súťaž pre žiakov základných a stredných škôl vranovského okresu.  Družstva mladých zdravotníkov (DMZ) zo základných škôl  súťažili v dvoch kategóriách.  V kategórií DMZ I. stupňa sa, ako nováčikovia, umiestnili žiaci našej školy v silnej konkurencií na peknom  3. miesto.  V kategórií DMZ II. stupňa našu školu úspešne reprezentovali 2 družstvá. Družstvo z osemročného gymnázia obhájilo prvenstvo z minulého roku a družstvo zo základnej školy sa umiestnilo tesne za ním na 2. mieste. Stredné školy súťažili v kategórií Družstiev prvej pomoci, kde opäť naše žiačky potvrdili svoje schopnosti a obhájili 1. miesto medzi zúčastnenými strednými školami. Všetkým členom jednotlivých družstiev blahoželáme a ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy.

 
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

 
 

Leave a Comment