Domovská stránka / Fotoalbum / Noc v škole IV.A

Noc v škole IV.A

V stredu 25. júna 2014 ostali  žiaci IV. A triedy 1.stupňa CSŠ nocovať v škole. Nebolo to preto, že by museli ostať po škole za trest. Štvrtáci sa totiž lúčili so svojimi  triednymi učiteľkami a 1. stupňom CSŠ. Táto rozlúčka nebola našťastie až taká smutná, pretože nasledujúci  školský rok budú žiaci chodiť do 5.ročníka ešte stále na Bernolákovu 92.

Na začiatok si všetci naplnili brušká obľúbenou pochúťkou – pizzou, za ktorou sa vybrali do reštaurácie Pizza- hamm. Po návrate do školy si zahrali futbal na školskom ihrisku. Nasledoval kultúrny program, ktorý si žiaci pripravili sami ako prekvapenie pre pani učiteľky. A keďže všetky deti milujú sladkosti, za odmenu si mohli  pochutiť na torte a iných dobrotách. Potom sa zabávali vlastným spevom pri karaoke show. O polnoci vonku vypustili svietiace balóny šťastia a začali sa pomaly (naozaj veľmi pomaly) pripravovať na odpočinok.

Ďakujeme si vzájomne za skvelú náladu na rozlúčkovej párty, ale aj za spoločne prežité chvíle v škole počas uplynulých rokov.

                  triedne učiteľky Anička Ďuríková, Janka Medveďová a Lucia Kentošová

 

 
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

 
 

Leave a Comment