Domovská stránka / Fotoalbum / Naši strieborní chlapci z Kvartičky CSŠ

Naši strieborní chlapci z Kvartičky CSŠ

Pred niekoľkými dňami naša škola dostala pozvánku na “Futbalovú miniligu majstrov” vo futbale žiakov ZŠ, ktorú organizovala SOŠD Vranov nad Topľou.  Prihlásili sme sa.

Prečo? Futbal má u nás dlhoročnú tradíciu. Na škole tiež hráme Celoročnú školskú Mini ligu mladších aj starších žiakov. V rámci nej sa aj tento rok odohrá viac ako 60 vzájomných zápasov. Máme preto na škole dostatok talentov aj kvalitných hráčov.

Družstvo v zložení: kapitán Kristián Babinský, brankár Kristián Kákoni , hráči Kristián Hreňo, Kristián Dindák,  Maroš Vida, Tobiáš Soták z kvarty a Peter Kos, Viktor Kundrát, Ján Šimko z triedy tercia hájilo naše farby na tejto súťaži. Každé družstvo si na turnaj malo vybrať vlastné  meno a keďže väčšina chalanov je z triedy kvarta, vybrali si meno Kvartička CSŠ.

Na Minilige 14.októbra 2014 sa stretlo niekoľko škôl ….

Na turnaji sa odohrali vzájomné zápasy v ktorých sa nám podarilo dobre zabojovať. Naši chlapci vybojovali  krásne 2.miesto v celkovom poradí. Zopár družstiev potrápilo nás potrápilo,no aj my sme potrápili svojich súperov. Ale takto to vo futbale chodí.

Úspech našich futbalistov nás veľmi teší a veríme že ich toto umiestnenie  bude inšpirovať v ďalších zápasoch, či reprezentácii školy na podobných súťažiach.

Ďakujeme teda našim “strieborným” chlapcom za krásnu reprezentáciu školy a šírenie jej dobrého mena.

IMAG2180

 
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

 
 

Leave a Comment