Domovská stránka / Fotoalbum / Mladý záchranár CO

Mladý záchranár CO

Dňa 6. 5. 2015 sa v priestoroch strelnice v Zámutove uskutočnila okresná súťaž Mladý záchranár CO. Naše družstvo v zložení: kapitánka Rebeka Kľučárová, Emily Bradovková z tercie, Maroš Vida, Kristián Babinský z kvarty a náhradníčka Sofia Grittersová z tercie obsadili v silnej konkurencii 11 škôl krásne 2. miesto ziskom 571 bodov z celkového počtu 585. Ziskaný počet bodov nad 570 ich oprávňuje zúčastniť sa priamo celoslovenského kola.

Súťažilo sa v šiestich disciplínach: hasenie požiarov, streĺba, prvá pomoc, topografia, vedomostné testy a riešenie mimoriadnych situácií. Naše družstvo preukázalo výborné vedomosti a za stratu len 4 bodov za 1. družstvom si zaslúži pochvalu. Blahoželáme!

                                                                                             Gabriela Bradovková

 

 
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

 
 

Leave a Comment