Domovská stránka / Fotoalbum / Výchova k manželstvu a rodičovstvu

Výchova k manželstvu a rodičovstvu

V súčasnom svete je rodina veľmi potrebná. Formujú sa v nej morálne postoje, návyky a vzťah k Bohu. Práve preto absolvovali naši žiaci v posledných dňoch kurz výchovy k manželstvu a rodičovstvu. V stredu 20.5.2015 sa zišli v katechetickej miestnosti Rímskokatolíckeho farského úradu vo Vranove na Juhu naši prváci gymnazisti a ôsmaci s deviatakmi z našej základnej školy, aby sa vzdelávali práve v tejto oblasti prípravy na manželstvo a rodičovstvo. Dnes, vo štvrtok 21.5.2015 sa prednášky zúčastnili žiaci tercie a kvarty. Iniciatíva vznikla u p.uč. RNDr. Gabriely Bradovkovej a na základe jej snahy prišli našim žiakom prednášať manželia z Martina.

P1270722 P1270724 P1270723

 
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

 
 

Leave a Comment