Domovská stránka / Fotoalbum / Futbalový turnaj o Pohár riaditeľa SOŠD

Futbalový turnaj o Pohár riaditeľa SOŠD

Nielen Slovensko, ale aj celá Európa žije športom a futbalom zvlášť.

Stredná priemyselná škola drevárska nás už po druhý krát pozvala na nimi usporadúvaný futbalový turnaj o Pohár riaditeľa SOŠD.

Na základe pozvánky riaditeľa školy SOŠ drevárska Ing. Šestáka, sme sa prihlásili do súťaže v malom futbale žiakov. Podmienkou účasti bola registrácia jednej triedy s maximálne 3 legionármi z iných tried. Aj preto si naše družstvo dalo názov „ Kvartička“, nakoľko najviac žiakov bolo práve z triedy Kvarta.

Za „Kvartičku“ nastúpil kapitán Šimko Ján, brankár Bratko Matúš a hráči Dzurovčín Dávid, Kos Peter, Polák Ján, Kundrát Viktor. Za triedu IX.A Hlad Ján, Daniel Maľar a družstvo doplnil aj Jakub Matúš za triedy VI.A.

Do súťaže sa prihlásilo 6 škôl okresu Vranov.  Po prezentácii v deň súťaže sa vylosovali skupiny, v ktorých sa hrali zápasy „každý s každým“ a do finále postúpili len dve najúspešnejšie družstvá zo skupiny. Po veľmi rýchlom a taktiež fyzicky náročnom turnaji sa nám podarilo obsadiť  krásne 3. miesto a taktiež získať aj cenu pre „Najlepšieho hráča“, ktorú usporiadateľ udelil nášmu žiakovi Danielovi Maľarovi z triedy IX.A

Naši chlapci bojovali o každú loptu a každučký voľný kúsok ihriska ako sa len dalo. Našu školu reprezentovali úspešne a som potešený nielen umiestnením, ale aj súdržnosťou družstva a férovou hrou, s akou nás na turnaji reprezentovali. Chlapcom ďakujeme a prajeme ešte veľa takýchto skvelých turnajov.

Mgr. Jedinák Viliam

 
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

 
 

Leave a Comment