Domovská stránka / Novinky / Prvé a tretie miesto v okresnom kole biologickej olympiády “Poznaj a chráň”

Prvé a tretie miesto v okresnom kole biologickej olympiády “Poznaj a chráň”

V utorok dňa 12. apríla 2016 sa naše žiačky zúčastnili okresného kola biologickej olympiády kategórií E. V odbore botanika postúpili zo školského kola dve žiačky z kvarty Emily Bradovková a Rebeka Kľučárová a v odbore zoológia našu školu v okresnom kole reprezentovala Lea Tomašíková z tercie A. Všetky tri  boli úspešné riešiteľky v tejto náročnej súťaži, Rebeka Kľučárová v odbore botanika obsadila prvé miesto a postupuje na krajské kolo a Lea Tomašíková pekné tretie miesto v odbore zoológia.

Srdečne  blahoželáme a ďakujeme dievčatám za svedomitú prípravu na súťaž a za skvelú reprezentáciu našej školy.

 
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

 
 

Leave a Comment