Domovská stránka / Fotoalbum / Beseda so spisovateľkou Vierou Čurmovou

Beseda so spisovateľkou Vierou Čurmovou

Dňa 30.11.2016 prišla do našej školy milá a vzácna návšteva. Žiaci IV.A mali možnosť osobne spoznať pani spisovateľku Vieru Čurmovú, ktorá im predstavila svoju tvorbu, porozprávala zaujímavosti zo svojho života a rada odpovedala na zvedavé otázky detí. Naše deti jej na oplátku zarecitovali úryvky z básní, ktorými sa predstavili na rôznych literárných súťažiach, či prečítali básničky, ktoré sa pokúšali sami tvoriť. Žiačka Lucka jej pripravila malý darček na pamiatku.

Pani spisovateľka ich povzbudzovala k ďalšiemu čítaniu a odvahe k vlastnému tvoreniu básní. Ďakujeme pracovníkom Hornozemplínskej knižnice za spoluprácu a tešíme sa na ďalšie stretnutia a akcie.

                                                                                              tr.uč. Vargová

 
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

 
 

Leave a Comment