Domovská stránka / Novinky / Okresné kolo vo futbale

Okresné kolo vo futbale

V stredu 17.5.2017 sa na ZŠ Lúčna konalo okresné kolo v malom futbale mladších žiakov – FUTBAL CUP, na ktorom sa zúčastnilo celkovo 14 škôl. Naše družstvo sa kvalifikovalo zo skupiny, v ktorej vyhrali všetky zápasy. Po víťazstve v skupine nasledovalo vyradzovanie, kde sme sa prebojovali do semifinále. V ňom sa zápas skončil remízou. Penalty rozhodli, že budeme bojovať o tretie miesto. Chlapci si na horúcom slnku vybojovali zaslúžené 3. miesto.

Našu školu úspešne reprezentovali žiaci:

Kristián Polaščík        Kvarta B

Filip Puškár                Kvarta A

Jakub Matúš               VII.A

Michal Šimko             Kvarta A

Ján Demeter               Kvarta B

Ján Olexa                    Kvarta A

Dávid Gajdzík            Kvarta A

Samuel Homrok         Kvarta B

Richard Kentoš          Kvarta B

Tobias Hlad                Kvarta B

 
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

 
 

Leave a Comment