Futbal sa vonku v tomto ročnom období už hrať nedá bez rukavíc, a tak sme sa tentokrát stretli vďaka Obchodnej akadémii vo Vranove v Mestskej športovej hale na turnaji s inými stredoškolákmi. OA vo Vranove každoročne organizuje turnaj v tomto obľúbenom športe v hale. Dnes sa na turnaji stretlo 5 stredných škôl mesta Vranov, aby si zmerali sily.

Naši chlapci mali veľké očakávania, no už prvý zápas  turnaja skrotil ich plány.  Nasadenie futbalistov bolo veľké, dohrávanie lopty dôrazné a vzájomné strety pri lopte tvrdé.

Napokon sa nám po štyroch zápasoch podarilo s jednou výhrou, dvomi remízami a jednou prehrou obsadiť pekné 3.miesto.

Družstvo našej školy bolo tentokrát v zložení Dindák K.(IV.AG – kapitán), Babinský K. (Oktáva), Ficko J., Kos P., Polák J. (III.AG), Mihalčin P., Polaščík K. – brankár (II.AG), Puškár F., (Sexta), Zubko J., Pačuta S. (I.AG).

Chlapcom veľmi pekne ďakujeme za bojovnosť a nasadenie, ako aj za reprezentáciu našej školy v tomto športe.