Domovská stránka / Fotoalbum / Mobilita u partnera v Dánsku

Mobilita u partnera v Dánsku

Tento týždeň sa skupina 5 žiačok (kvarta/tercia) našej školy spolu s 2 učiteľkami (Mgr. K. Nemcová a Mgr. A. Šnajderová) zúčastňujú mobilitného stretnutia v partnerskej škole (Gug Skole) v dánskom meste Aalborg.

Jedná sa o v poradí už druhe stretnutie organizované v rámci nášho medzinárodného projektu programu Erasmus+ s názvom Be Allies Not Bullies. Témou projektu je snaha o lepšiu identifikáciu, prevenciu a v neposlednom rade aj riešenie prípadov šikanovania v akejkoľvek jeho podobe.

Pevne veríme, že po návrate domov sa príbehy o tom, aké to tam bolo, budú ešte dlho šíriť nielen po chodbách našej školy.

Projekt Be Allies Not Bullies je na našej škole realizovaný vďaka finančnej podpore programu Erasmus+.

 

 
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

 
 

Leave a Comment