Domovská stránka / Fotoalbum / Slávnosť 1.svätého prijímania

Slávnosť 1.svätého prijímania

V piatok 21.júna 2019  sa uskutočnila v našej škole milá slávnosť 1. sv.prijímania 9 žiakov, ktorí túto sviatosť eucharistie ešte neprijali. Po celoročnej príprave na hodinách katolíckeho náboženstva,aj počas mimoškolskej činnosti, sa 9 odhodlaných mladých ľudí podujalo k prijatiu Božieho tela a krvi, a to práve v čase rovnomenného sviatku v liturgickom kalendári. Sviatosť eucharistie vyslúžil našim žiakom počas školskej sv.omše pán dekan a duchovný správca školy ThLic.Štefan Albičuk, PhD., ktorému prvoprijímajúci i učitelia náboženstva zo srdca ďakujú. V prvom rade však patrí vďaka Ježišovi, ktorý dnes po prvý krát v podobe chleba a vína vstúpil do sŕdc 9 ľudí.

Pripájame aj fotografie z tejto milej slávnosti:

 
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

 
 

Leave a Comment