Domovská stránka / Fotoalbum / Peter Šnajder na mobilite Erasmus+ v Malage

Peter Šnajder na mobilite Erasmus+ v Malage

V dátume od 11. – 24. Júla 2019 absolvoval Mgr. Peter Šnajder kurz  ‘Spice up formal education! – Non-formal education to improve the learners’ zameraný na inováciu neformálneho vzdelávania vo vyučovacom procese.
Kurz je súčasťou medzinárodného projektu s názvom Better teachers, better students, ktorý na našej škole realizujeme v rámci programu Erasmus+, Kľúčová akcia 1 (2018-1-SK01-KA101-045923).
Kurz sa konal v meste Malaga, ktoré je druhým najväčším mestom v španielskej oblasti Andalúzia. Rozkladá sa na pobreží stredozemného mora a je centrom známeho letoviska Costa del Sol alebo tiež Pobrežie slnka.
Z kurzu si Mgr. Peter Šnajder odnáša množstvo skúseností a vyučovacích metód ktorými bude môcť obohatiť vyučovanie na našej škole.
 
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

 
 

Leave a Comment