Domovská stránka / Fotoalbum / Zvyšovanie motivácie na kurze Erasmus+ v Chorvátsku

Zvyšovanie motivácie na kurze Erasmus+ v Chorvátsku

V čase od 7. do 13. júla tohto roku som malá príležitosť zúčastniť sa kurzu pre učiteľov v chorvátskom meste Split na Dalmácií v rámci medzinárodného projektu s názvom Better teachers, better students, ktorý je na našej škole realizovaný prostredníctvom grantového programu Erasmus+, Kľúčová akcia 1 (2018-1-SK01-KA101-045923).

Kurz pod názvom Enhancing Motivation Strategies in the Contemporary Classroom, ktorý bol zameraný na podporu motivácie učiteľov a žiakov, bol veľmi zaujímavý, plný inovatívnych metód a techník, ktoré veľmi rada využijem vo svojej pedagogickej praxi. Okrem zaujímavých prednášok som mala možnosť spoznať školský systém Chorvátska ako aj iných krajín zúčastnených na tomto projekte. Navyše, počas bohatého programu nechýbal čas ani na zdieľanie a spoločné riešenie problémových situácií zo života našich škôl. Veľkým pozitívom tohto kurzu bol taktiež čas na spoznávanie kultúry Chorvátska, obhliadku pamiatok v Splite ako aj výlet do mesta Trogir.

Som veľmi vďačná, že  som malá možnosť vzdelávať sa v tak úžasnom prostredí a v spoločnosti ľudí mnohých národnosti, ktorých spája túžba byť profesionálnym, ale nado všetko ľudským učiteľom.

Ewa Grajcarová

 
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

 
 

Leave a Comment