Domovská stránka / Novinky / 1. miesto v Arcidiecéze!!!

1. miesto v Arcidiecéze!!!

V 20. roku existencie nášho gymnázia a v roku 30. výročia slobody na Slovensku, pri 25. výročí súťaže Dedičstvo otcov, naše družstvo prvý krát v histórii našej školy vyhralo túto arcidiecéznu súťaž v cirkevných dejinách, ktorá sa uskutočnila na Cirkevnej spojenej škole sv. Košických mučeníkov v Košiciach. Sme prví!!! A vďačíme za to dievčatám Laure Calkovej (kvarta), Terézii Haňovej (tercia) a Miške Novotnej (príma) pod vedením nášho učiteľa náboženstva Mgr. Matúša Haňova. Dievčatá boli skvelé, múdre i rýchle, a to rozhodlo o našom prvenstve. Ďakujeme Bohu za víťazstvo v konkurencii 13 družstiev celej Košickej arcidiecézy. Pripájame aj fotografie!

 
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

 
 

Leave a Comment