Domovská stránka / Novinky / Študentské voľby na našej škole

Študentské voľby na našej škole

Dňa 6. februára 2020 sa na našej škole uskutočnili simulované študentské voľby do NR SR 2020. Volieb sa mohli zúčastniť všetci študenti, ktorí v deň konania volieb dovŕšili vek 15 rokov. Zo 127 oprávnených voličov našej školy sa na voľbách zúčastnilo 60% voličov. Počet odovzdaných hlasovacích lístkov bol 77, z toho 3 neplatné. Na prvých troch miestach (podľa počtu hlasov) skončili tieto politické subjekty a hnutia: KDH, ĽSNS, OĽANO (poradie politických strán je uvedené v abecednom poradí, nie podľa počtu hlasov). Oficiálne celoslovenské výsledky simulovaných študentských volieb budú zverejnené na stránke www.studentskevolby.sk na konci volebného týždňa. 

 
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

 
 

Leave a Comment