Dnešný deň v škole sa niesol v rozdávaní úsmevov, pri ktorých každý na seba pútal pozornosť. Naši žiaci sa zapojili do výzvy a našli si vzor svojej karnevalovej masky 🎭, s ktorou sa predviedli hneď ráno po príchode do školy a tak sme na chodbách počas celého dňa mohli stretnúť viacero odvážnych vojakov, policajtov🧑‍✈️, či detektíva🕵, ktorí naháňali banditov🥷, tiež rybára🎣, či skauta, no nechýbalo hrozno🍇, či chutný popcorn🍿a mnohé iné masky. Dokonca, ani učitelia neváhali a zmenili sa na lekárov👩‍⚕️👨‍⚕️, ktorí odmenili žiakov za ich kreativitu a fantáziu chutným liekom v podobe ovocia🍏🍌🍊. Špecializácia „našich lekárov“ bola však netradičná a tá ich sprevádzala celým dňom. Veľmi nás potešila pozitívna odozva žiakov, ktorí sa zapájali aj do prípravy tohto krásneho a zábavného dňa. Už teraz sa tešíme na organizovanie budúcoročného karnevalu a ak ste zvedaví, pozrite sa, ako sme dnešný deň strávili my na našej škole♥️🎭