Keď Fašiangovica, tak poriadna! 

A to veru bola práve u nás, na Cirkevnej spojenej škole vo štvrtok, 9.2.2023. Tanec, zábava, dobrá nálada a radosť v srdci nás sprevádzali počas celého večera. Tento čas pripravili pre študentov GFA učitelia a my veríme, že sa stane pre vás krásnou spomienkou, na ktorú radi budete spomínať. Tento priestor, Fašiangovicu sme vytvorili z jediného princípu a to „hľadať to, čo nás spája a nie to, čo nás rozdeľuje“. To znamená byť tu jeden pre druhého, všímať si svojich spolužiakov, budovať s nimi vzťah, mať otvorené srdce, pretože to nás učí rásť v láske. Dá sa povedať, že toto bolo prvou „veľkou skúškou“ našich žiakov z predmetu Human Rights Education resp. ináč povedané jedna z hlavných aktivít medzinárodného projektu Erasmus+.

Tento večer nechýbala ani bohatá tombola a my ďakujeme všetkým  sponzorom, vďaka ktorým  mohli študenti vyhrať naozaj zaujímavé ceny, napríklad tablet, 5️⃣0️⃣% zľavu na vodičský preukaz od autoškoly Janina, kávovar Tassimo, bezdrôtové slúchadlá a množstvo iných, hodnotných cien. No ďakujeme  predovšetkým za krásnu atmosféru, o ktorú sa postarali triedy kvinta, sexta, septima, oktáva a IV.AG.
No čo by to bolo za zábavu, ak by sme nehlasovali za KRÁĽA a KRÁĽOVNÚ  tohto večera. Študenti mohli počas celého večera hlasovať a vybrať si spomedzi seba kráľa a kráľovnú večera. Aké sú výsledky?
🤴KRÁĽ: Cyril Demeter

👸 KRÁĽOVNÁ: Karin Kosová
Obom blahoželáme a ešte raz vám všetkým ďakujeme za spoločne strávený čas.

Aktivita bola realizovaná v rámci projektu programu Erasmus+ s názvom Human rights education, číslo zmluvy 2020-1-SK01-KA229-078211_1.