Sme veľmi vďační za to, že sme mohli prísť medzi vás, milí seniori, pacienti Liečebne sv. Filomény my, študenti Cirkevnej spojenej školy práve v mesiaci, o ktorom sa hovorí, že je mesiacom lásky❤️. Pre mnohých je práve máj najkrajším z mesiacov, príroda sa prebúdza☀️, vôkol nás kvitnú kvety🌹, poletujú včely🐝 a to všetko inšpiruje ľudí k rozkvetu ich lásky. Aj to nás viedlo k aktivite, ktorou sme chceli potešiť srdcia všetkých vás a dali tak najavo svoje city pekným vyznaním.

Veď čo je krajšie ako úprimný prejav lásky? Hlboký dotyk sme zažili zo stretnutia s vami a teší nás, že ste od nás prijali ručne robenú pohľadnicu a kvietok🌹, ktorým sme Vás chceli rozveseliť a potešiť a zároveň poďakovať za príklad toho, ako máme milovať a rozdávať lásku iným🙏.

Ďakujeme aj Vám, vážení zamestnanci Liečebne sv. Filomény za to, že svojou prítomnosťou a starostlivosťou šírite lásku ďalej a nezabúdate na to, že láska kvitne v každom veku.

Ďakujeme, že sme mohli byť súčasťou vášho dnešného dňa, aj keď iba na chvíľku, ale v našom srdci si odnášame krásne a silné spomienky 🙏❤️ Ďakujeme Liečebňa sv. Filomény❤️