Dnes, 23.6.2023 sa žiaci tried 2.A, 5.A, 6.A, tercia, kvinta a žiaci tried kvarty a sexty vybrali so svojimi učiteľmi na koncoročný výlet do ZOO v Nyiregyháze🦍🐫🦒🐘.

Keďže sa Maďarsko pýši touto ZOO a už viackrát získali titul za najkrajší ZOO park v Európe, chceli sme sa sami presvedčiť o jeho kvalite a neboli sme sklamaní, práve naopak! Rozmanitosť zvierat, ktoré sú tématicky rozdelené podľa toho, kde žijú, je veľká, preto na nás celý komplex rozdelený do všetkých kontinentov zanechal veľký dojem👏👏. Krásne prostredie, exotické zvieratá, ktoré častokrát vidíme len na obrázkoch sme mali možnosť vidieť vlastnými očami👀 a bol to naozaj zážitok. Slony, žirafy, zebry, tigre, ľadové medvede, opice a mnoho ďalších, no veľkým lákadlom bolo aj Oceanárium, v ktorom na nás okrem malých rybičiek🐠 čakal aj 8 metrov dlhý tunel, v ktorom plávali obrovské žraloky🐋a tak sme mohli zažiť ilúziu podmorského sveta.

V tomto „svete“ zážitkov nás zaujala aj tulenia🦭 show, ktorá prispela k príjemnej atmosfére tohto dňa sprevádzaného krásnym počasím☀️ a dobrou náladou u všetkých zúčastnených. Na tomto výlete mohli aj žiaci 5.A po prvýkrát ukázať, že môžu ísť do sveta a tak si všetci mohli overiť aj svoje vedomosti z anglického jazyka a vedeli si objednať jedlo po anglicky 😋

Vďační za to, že sme dnes mohli objavovať poklady tejto Zoo a zažiť krásne dobrodružstvá si uchovávame spomienky z tohto výletu v našich srdciach navždy❤️❤️.

Veď posúďte sami podľa fotiek.