Prečo „love“? Pretože všetko s láskou.❤️ Áno, v atmosfére úžasných ľudí sme v stredu 7.2.2024 obhájili 2. ročník Fašiangovice na našom cirkevnom gymnáziu, a tak si žiaci kvinty, sexty, septimy a oktávy mohli užiť večer v prítomnosti svojich spolužiakov. Veď o to nám aj išlo! Zabaviť sa, rozveseliť jeden druhého a to sa podarilo aj Lenke a Emanuelovi, žiakom oktávy, ktorí nás sprevádzali programom, v ktorom nechýbal už tradičný belgický či stoličkový tanec, ale aj zábavná hra😂🎤🎧 .Tento večer dopadol na výbornú, a to vďaka žiakom, ktorí sa zmobilizovali, priložili ruku k dielu a všetci sme sa tak mohli tešiť na večer, keď sa školská telocvičňa premenila na tanečnú sálu.

Veľkou motiváciou bola bohatá tombola, v ktorej žiaci mohli vyhrať zaujímavé ceny. Napríklad aj 5️⃣0️⃣% zľavy na vodičské preukazy od autoškoly Janina a autoškoly Madura a mnoho ďalších krásnych cien, za ktoré chceme poďakovať všetkým sponzorom👏🙏.

Veľmi nás teší záujem našich absolventov, ktorí tento večer absolvovali v predošlom školskom roku a prichádzajú s milými spomienkami, ktoré tešia predovšetkým nás, učiteľov. A to je pre nás spätná väzba, že sa to oplatí robiť, pre Vás!🙏

Aj v tomto roku ste si vybrali spomedzi seba kráľa a kráľovnú večera 🤴🫅🏼a titul kráľa večera aj v tomto roku obhájil Cyril Demeter 🤴👏.

Kráľovnou večera sa stala Barborka Hrubovská 🫅🏼👏👏 a korunku jej prišla odovzdať naša absolventka, Karin Kosová, ktorá tento titul získala v minulom roku❤️.

Obom vám blahoželáme a ešte raz vám všetkým ďakujeme za spoločne strávený čas.