Deň, kedy ste sa lúčili so svojou školou, s mladšími žiakmi a svojimi učiteľmi.

Z rúk vašej triednej učiteľky ste si prevzali výsledky vašej práce v podobe vysvedčenia a v ušiach zaznel váš posledný zvonček na našej škole. Prešli ste si cestu, ktorá si veľakrát vyžadovala odvahu, silu, vytrvalosť, ale aj obetu. Dnes sme na vás hrdí! 🫶 V našich srdciach ostávajú krásne spomienky na hodiny s vami – naši milí maturanti a dnes už aj absolventi. Nebojte sa snívať, choďte si za svojim cieľom a nezabúdajte, že naša škola bude vždy miestom, kde ste vítaní. Nech už vás cesty zavedú kamkoľvek, nech vás sprevádza múdrosť a odvaha robiť všetko s láskou. Verte si a snažte sa byť najlepšou verziou samých seba❤️.

Ďakujeme vám za krásne roky strávené spolu s nami a želáme vám všetko najlepšie do ďalších rokov vášho života❤️.