V piatok 25.9.2015 nás všetkých prekvapila nečakaná návšteva. Do našej školy zavítal redaktor TV JOJ Vlado Jurek s kamerou, aby natočil interview s našimi oktávanmi o ich novom klipe Farmár hľadá triednu (knihu). Pred kameru sa postupne postavili Lydka Kušnírová (moderátorka klipu), Marek Venceľ (sprievodný hlas klipu), Marek Gašpar (jeden z farmárov), Ľubka Fehérová („najmúdrejšia“ z adeptiek na farmárovú ženu) a triedna učiteľka Ing.Terézia Mašlanková („tota šikovná s vačikom“). Každý, kto si zapol večer Hlavné správy TV JOJ, mohol vidieť spracovanú reportáž, ktorá je obrovskou reklamou pre našich „začínajúcich hercov“ z oktávy, ale aj pre našu školu. Kto nevidel reportáž v priamom prenose, môže si ju pozrieť na tomto linku: http://velkenoviny.joj.sk/noviny-archiv/2015-09-25-noviny-tv-joj.html

Reportáž začína približne od 37 minúty.

Vďaka milí oktávani a veľká vďaka letí aj CUBE ART PICTURES, bratom Jenčovcom, ktorí sú vo svojom remesle perfektní a nebojíme sa napísať,že najlepší na Východnom Slovensku, ak nie na celom.